Teenused

  Torustikud, mis paigaldatakse maa alla peavad kestma vähemalt paar inimpõlve.

  AS Terrat on paarikümne aasta jooksul ehitanud sadu kilomeetreid torustikke. Vesi, kanalisatsioon, side, gaas – kommunikatsioonid, ilma milleta ei kujuta me tänapäeval elu ette.

  Enamus vee- ja kanalisatsioonitorustikke on maa sees olnud 30 ja enamgi aastat. Millises seisus nad on? Me võime ainult aimata. Ummistused, lekked ja avariid tekitavad ebameeldivusi inimestele ja kahju loodusele. Sarnaste probleemidega puutume kokku ka Eestis. See tähendab, et paljud olemasolevad vee- ja kanalisatsioonitorustikud on juba nii vanad, et vajavad väljavahetamist.

  Inimene vajab puhast vett ja soovib, et elamiseks vajalik vesi ka puhtana loodusesse tagasi jõuaks. AS Terrat on oma tegevusaastate jooksul rajanud ja rekonstrueerinud mitmeid pinnavee veemõõdu ning hüdrosõlmi näiteks: Vaskjala, Kaunissaare, Soodla-Raudoja, Aavoja hüdrosõlm jt.

  Tänapäeval on pargid linnakodanikule kui oaas kõrbe- elanikule.

  Igapäevarutt tekitab pingeid ja kus neid ikka maandada, kui võtta aeg maha ja jalutada pargis ning nautida purskkaevude mängu.

  Hindadele lisandub käibemaks 20%

  Torustike TV-uuring on kiirem ja mõnikord ainus võimalus saada informatsiooni olemasolevate torustike seisukorra kohta. Võimalikud lekked, sisepinna kahjustused, nihked, purunemised, „pimedad“ majaühendused – need kõik tulevad nähtavale monitoril.