Töötajad

Amet Nimi E-post Telefon
Sekretär-raamatupidaja Regina Adamson regina@terrat.ee 6790977
Juhatuse esimees Margus Ränd margus@terrat.ee 6790956
Juhatuse liige Mikk Mahlapuu mikk@terrat.ee 5140268
Kinniste meetodite müügijuht Linnar Tillmann linnar@terrat.ee 5031275
Pearaamatupidaja-finantsjuht Eha Noorkõiv eha@terrat.ee 6790957
Hinnapakkumised Tarvo Russak tarvo@terrat.ee 6790953
Mehhanismide rent Tarmo Rand tarmo@terrat.ee 5140943
Torustike TV-uuring Indrek Ränd indrek@terrat.ee 5015156