Työntekijät

Asema Nimi Sähköposti Puhelin
Sihteeri-kirjanpitäjä Regina Adamson regina@terrat.ee 6790977
Hallituksen puheenjohtaja Margus Ränd margus@terrat.ee 6790956
Hallituksen jäsen Mikk Mahlapuu mikk@terrat.ee 5140268
Kaivamattomat menetelmät Linnar Tillmann linnar@terrat.ee 5031275
Pääkirjanpitäjä Eha Noorkõiv eha@terrat.ee 6790957
Hintatarjoukset Tarvo Russak tarvo@terrat.ee 6790953
Kaluston vuokraus Tarmo Rand tarmo@terrat.ee 5140943
Putkistojen TV-tarkastus Indrek Ränd indrek@terrat.ee 5015156